Форум мам Украины

Конкурсы! Призы!
Конкурсы с призами для мам и детишек!

Приглашаем модераторов!
Опыт не обязателен. Присоединяйтесь!

Стоматологія

Важная информация

Ответ
Старый 29.11.2019, 15:50   #1 (permalink)

Очки репутации: 517
Получено "спасибо": 0
Рейтинг мнений:

По умолчанию Стоматологія

Привіт, підкажіть, як заставити чоловіка сходити на прийом до стоматолога? Я розумію його, після останнього невдалого відвідування лікаря в державній стоматології, він взагалі відмовляється іти. Це було кілька місяців тому, коли пішов просто полікувати зуб, а його йому зіпсували. Відкололася частина зуба, а потім і та, що лишилася випала. Більше він не довіряє стоматологам. Але ж уже, напевне, тиждень мучиться із жахливим зубним болем. Можливо ви підкажете хорошу стоматологію у Львові з розумними лікарями?
Клавдия вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.11.2019, 15:55   #2 (permalink)

Очки репутации: 533
Рейтинг мнений:

Мала також неприємний випадок у державній стоматології, більше туди не ходжу. Вирішила, що мені там обійдеться дешевше, натомість, отримала ще багато різних проблем, включаючи те, що занесли інфекцію. Якось вилікувалася завдяки народним методам. Тепер, коли буде потрібно, то піду лише у приватну стоматологію. Чула, що і обладнання, і сервіс не порівняти із державною клінікою. Можливо, попробуйте звернутися в цю стоматологію https://symmetrica.ua/ І швидше за все, вам слід піти разом з ним.Так би мовити, підтримати морально.
Емилия вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.11.2019, 15:58   #3 (permalink)

Очки репутации: 739
Рейтинг мнений:

Як добре, що в нас в роду у всіх зуби міцні і, у мене практично немає пролікованих зубів. Останній раз була у стоматолога ще в дитинстві. але, чомусь, і до цих пір пам'ятаю, що його треба боятися.
БелочкаЗизи вне форума   Ответить с цитированием
Старый 29.11.2019, 16:02   #4 (permalink)

Очки репутации: 589
Рейтинг мнений:

Я думаю, що коли ваш чоловік потрапить до хорошого спеціаліста, який все зробить бездоганно і безболісно, то його боязнь пройде. А зараз також вам раджу піти з ним і підтримати його. А то, він ще довго буде мучитися із зубним болем.
Даруся вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.01.2020, 22:36   #5 (permalink)

Очки репутации: 208
Рейтинг мнений:

Конечно только в платную. Мы очень внимательно подошли к выбору клиники для дочки. Долго читали отзывы по соцсетям и советовались с друзьями. В итоге у нас в Одессе обратились и не пожалели сюда https://profident-junior.com. В клинике весь спектр услуг делают и детям т взрослым. Мое мнение, если доктор умеет работать с ребенком, то и взрослому можно не бояться
WasKro вне форума   Ответить с цитированием

Ответ

Опции темы
Опции просмотра