Форум мам Украины

Конкурсы! Призы!
Конкурсы с призами для мам и детишек!

Приглашаем модераторов!
Опыт не обязателен. Присоединяйтесь!

Як назвати дитину? Доленосний вибір.

Важная информация

Ответ
Старый 05.01.2018, 10:34   #1 (permalink)

Очки репутации: 174
Получено "спасибо": 0
Рейтинг мнений:

По умолчанию Як назвати дитину? Доленосний вибір.

Як назвати дитину? Доленосний вибір.
Як правило, ім’я — це те, що робить людину саме особистістю, формує риси характеру. Імена ведуть нас по життю, деяким вони допомагають, а для інших створюють одні проблеми. Саме тому батькам, перш ніж обрати своїй дитині ім’я, потрібно гарно подумати, як в майбутньому іх чадо
буде жити.
Кожен рік майбутні батьки вишукують на просторах інтернету найгарніші та модніші імена для своїх малюків. Сьогодні ми розглянемо, як називали дітей в Україні на протязі 2017 року та які новинки поповнять список у наступному році.
Як ім’я пов’язане з долею людей?
Слід зазначити, що перш ніж дати своїй дитині ім’я, потрібно дуже ретельно підійти до даного питання. На вибір впливають безліч різноманітних факторів, а саме:
1)країна проживання;
2)соціальний статус;
3)гороскоп;
4)рік, місяць і день народження;
5)релігія та інше.
Деякі батьки вважають, що називати малюка краще, після його народження, коли проявиться характер новонародженого, можливо, що ім’я, обране йому до народження, зовсім не підходить. Доволі часто саме мама й тато дарують своєму чадові незвичайний подарунок — рідкісне ім’я, вважаючи, що їх дитина буде виділятися на фоні інших. Проте нерідко спостерігається картина, коли в майбутньому дитина піддається знущанням з боку однолітків, тому замикається в собі. І часто, змінивши ім’я, люди стають щасливіше та досягають успіхів в житті. Саме тому вибирати ім’я для дівчинки чи хлопчика потрібно дуже уважно та ретельно.
Розглянемо найпоширеніші імена для малюків 2017 року.
Чоловічі імена: Олександр, Артем, Гліб, Данило, Єлисей, Іван, Лев, Марк, Родіон, Роман.
Жіночі імена: Олександра, Аліса, Анастасія, Ганна, Варвара, Вероніка, Єва, Карина, Марія, Уляна.
Як назвати дитину у 2018 році?
Хлопчиків: Богдан, Марк, Веніамін, Ренат, Олександр, Єгор, Артем, Максим, Броніслав, Лев, Олесь, Вальтер та інші.
Дівчаток: Мілана, Василина, Єлизавета, Олена, Маргарита, Олеся, Діана, Вероніка, Єва, Вікторія, Марина, Беатриса, Лада, Клара, Злата, Алла.
Syperdzybka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2018, 00:43   #2 (permalink)

Очки репутации: 140
Получено "спасибо": 2
Рейтинг мнений:

Мы хотим назвать сына Люцифером х)))
Людочка Зав вне форума   Ответить с цитированием

Ответ

Метки
вибір, дитина, імена, найпоширеніші

Опции темы
Опции просмотра