Форум мам Украины

Конкурсы! Призы!
Конкурсы с призами для мам и детишек!

 

Приглашаем модераторов!
Опыт не обязателен. Присоединяйтесь!


Чи бути дитячому вітрильному спорту? Частина перша. Парус надії

Важная информацияОтвет
Старый 01.12.2018, 14:09   #1 (permalink)
 
Аватар для dm2003
 
Группа: Новичок
Регистрация: 08.09.2018
Сообщений: 2

Очки репутации: 55
Получено "спасибо": 0
Рейтинг мнений:


По умолчанию Чи бути дитячому вітрильному спорту? Частина перша. Парус надіїЗагострення ситуацій з питань розпорядження земельними ресурсами звичне явище в нашому повсякденні. Воно торкається всіх сфер нашого життя. Закритість у вирішенні питань розподілу та використання землі у місті Києві дає можливість деяким ділкам використовувати її не за призначенням. Один з прикладів ситуація, яка склалася навколо Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту (м. Київ, вул. Прирічна, буд. 30, код ЄДРПОУ 14293000) та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «МАЯК» (м. Київ, вул. Прирічна, 30-А, код ЄДРПОУ 26200127).

Громадські організації, які стали у сумнівний засіб засновниками цих шкіл, за допомогою керівників цих шкіл намагаються під прикриттям дитячого вітрильного спорту та в незаконний спосіб заволодіти, землями та майном, що належить громаді та яке передано цим школам у власність для розвитку дитячого та юнацького спорту, для формування тут олімпійського резерву.
Трохи історії цього питання. За рішенням Київміськради від 27.02.2003 р. № 289/449 земельна ділянка розміром 3,32 га (Затока «Собаче Гирло») у Оболонському районі м. Києва була передана в довгострокову оренду на 25 років Київській міській раді профспілок для експлуатації та обслуговування саме СДЮШОРу, а також Управлінню підприємств комунального обслуговування міськвиконкому під будівництво зони відпочинку та пляжу з рятувальною станцією в прибережній смузі житлового масиву «Оболонь», у зв’язку з переходом права власності на спортивні споруди та обслуговуючі споруди (передача майна здійснювалась ще в 1992 році).

Київська міська рада профспілок згідно з цим рішенням 16.09.2004 року уклало відповідній договір з СДЮШОР, засновником якої тоді виступало Київське міське фізкультурно-спортивне товариство «Україна». Об’єкти нерухомого майна СДЮШОР були збудовані за рахунок профспілкових коштів та громади для зайняття вітрильним спортом. Відповідно до рішення Київської міської ради від 22.12.2015 р. № 62/62 було надано згоду на прийняття СДЮСШОР до комунальної власності територіальної громади міста Києва, крім того, були надані відповідні доручення щодо його фінансування. З «незрозумілих» причин та з порушенням вимог законодавства в 2017 році до складу засновників СДЮШОР увійшли Громадські організації «Товариство сприяння розвитку вітрильного спорту» (код 34839758) та «Товариство спортсменів-ветеранів вітрильного спорту» (код 34839784).
dm2003 вне форума   Ответить с цитированием


Ответ

Метки
новости, спорт

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Выкл.
Pingbacks are Выкл.
Refbacks are Выкл.


Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Я хочу бути як усі! Допоможіть!!! Мария 16 Помогите! 4 31.10.2015 11:36